Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”

Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”

Partida dintre Dinamo și Petrolul, încheiată la egalitate, scor 1-1, nu s-a rezumat doar la duelul din teren. Meciul disputat pe stadionul „Arcul de Triumf” a fost marcat și de incidente provocate de suporterii ambelor echipe, care „au avut propriul meci” atât prin bannere, cât și prin scandări. Ambele reușite ale partidei au fost consemnate după pauză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor