Adrian Mutu nu i-a uitat pe arbitrii de la meciul cu UTA: „Și-au bătut joc de noi și ne-au furat play-off-ul. Să fie suspendați până la finalul sezonului!”

Adrian Mutu nu i-a uitat pe arbitrii de la meciul cu UTA: „Și-au bătut joc de noi și ne-au furat play-off-ul. Să fie suspendați până la finalul sezonului!”

Adrian Mutu, antrenorul de la Petrolul, a susținut azi conferința de presă premergătoare meciului cu CFR Cluj. În cadrul acesteia, tehnicianul s-a enervat din nou din cauza greșelilor de arbitraj din etapa precedentă. În meciul cu UTA, scor 0-1, ploieștenii au avut două goluri marcate de Gicu Grozav, ambele anulate de VAR. La finalul partidei, Mutu a răbufnit la adresa lui Sebastian Colțescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor