„Unul dintre cei mai buni pivoți ai continentului” a semnat un nou contract în Liga Florilor

„Unul dintre cei mai buni pivoți ai continentului” a semnat un nou contract în Liga Florilor

SCM Râmnicu Vâlcea este una dintre cele mai active echipe din handbalul feminin în această perioadă. Oltencele au anunțat joi o nouă prelungire de contract, după ce zilele trecute reușiseră să convingă alte jucătoare din lot să mai rămână un an la Vâlcea. Joi, în jurul prânzului, oficialii echipei din Zăvoi au anunțat pe rețelele de socializare că au ajuns la o înțelegere cu tunisianca Asma Elghaoui (33 de ani) pentru a prelungi contractul scadent în vară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor