Acționarul Rapidului, devastator cu FCSB: „I-am surclasat! Îi batem oricând! Trebuia să fie 5-0”

Acționarul Rapidului, devastator cu FCSB: „I-am surclasat! Îi batem oricând! Trebuia să fie 5-0”

Rapid - FCSB 4-0. Victor Angelescu, acționarul minoritar al giuleștenilor, a comentat euforic partida de pe Arena Națională. Angelescu i-a răspuns lui Becali, patronul FCSB, care a ironizat Rapidul înainte de meci. Victor Angelescu, euforic după Rapid - FCSB 4-0 „A doua repriză a fost mai bună. Am făcut un meci foarte bun, sunt mândru de jucători și antrenor. I-am surclasat. Ăsta e cuvântul. Nu trebuie să ne ferim. Îmi pare rău că nu a fost 5-0, am mai avut ocazii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor