Acționari noi, obiceiuri vechi » În lipsa banilor, tot suporterii fac investiții în club

Acționari noi, obiceiuri vechi » În lipsa banilor, tot suporterii fac investiții în club

Dinamo și-a schimbat acționariatul, dar, deocamdată, tot suporterii fac investiții în club. Echipele de juniori au primit echipament și suplimente de efort din partea fanilor grupați în noul program „Dinamo Socios”. „Dinamo Socios” este o nouă entitate, înființată de câteva săptămâni, de un grup de dinamoviști nemulțumit de management-ul DDB-ului și implicit de hotărârile luate în ultimul timp de Elias Bucurică&co. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor