Dinamo rămâne invincibilă în „Liga Zimbrilor” » Victorie fără emoții în derby-ul cu Steaua

Dinamo rămâne invincibilă în „Liga Zimbrilor” » Victorie fără emoții în derby-ul cu Steaua

Dinamo a învins-o pe Steaua, scor 31-28, în derby-ul rundei cu numărul 19 din Liga Națională de handbal masculin.  Marele derby al handbalului românesc s-a jucat în sala Dinamo, într-o atmosferă mai liniștită decât se aștepta. Galeria roș-albastră nu a făcut deplasarea, lipsind și nucleu dur al susținătorilor gazdelor. Campioana en-titre a confirmat sezon magnific. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor