„Acolo s-a făcut diferența!” » Verdictul lui Iosif Rotariu cu privire la Rangers - FCSB

„Acolo s-a făcut diferența!” » Verdictul lui Iosif Rotariu cu privire la Rangers - FCSB

Iosif Rotariu a vorbit pentru Gazeta Sporturilor despre înfrângerea suferită de FCSB, 0-4 cu Rangers, în a treia etapă din Europa League. Fostul mare jucător este de părere că scoțienii au fost mult mai puternici decât campioana României și că rezultatul ar fi fost la fel dacă roș-albaștrilor nu le lipseau titularii. Acesta crede că FCSB poate în continuare să spere la calificare, dar va avea o misiune dificilă. - Bună ziua. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor