A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo, și este convins: „Avem șanse mari la titlu. Sper să devin un om de bază.”

A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo, și este convins: „Avem șanse mari la titlu. Sper să devin un om de bază.”

Dinamo a făcut spectacol în fața celor de la Metaloglobus și s-a impus categoric, scor 4-0, într-un meci controlat autoritar de „câini”. Printre remarcații partidei s-a numărat și Cristi Mihai, mijlocașul transferat de la UTA Arad, care a reacționat după ce a reușit să înscrie primul său gol în tricoul lui Dinamo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor