Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după Dinamo - Metaloglobus 4-0 » „Credem în tine”

Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după Dinamo - Metaloglobus 4-0 » „Credem în tine”

După triumful categoric, 4-0 cu Metaloglobus, care o urcă pe locul 2 pe Dinamo și o apropie la un singur punct de liderul Rapid, suporterii i-au întâmpinat cu multă căldură pe roș-albi. A fost ultimul meci al anului pentru „câini” în fața propriilor suporteri. Jucători și suporteri au scandat împotriva rivalilor de la FCSB și au avut un mesaj clar: „Noi suntem Dinamo!”. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor