A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”

A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”

Dinamo a făcut spectacol în fața celor de la Metaloglobus și s-a impus categoric, scor 4-0, într-un meci controlat autoritar de „câini”. Printre remarcații partidei s-a numărat și Cristi Mihai, mijlocașul transferat de la UTA Arad, care a reușit să înscrie primul său gol în tricoul lui Dinamo. Alberto Soro, Cristi Mihai, Stipe Perica și Cătălin Cîrjan au semnat reușitele alb-roșilor, succesul propulsându-i pe dinamoviști pe locul 2 în clasament. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor