A jucat la FCSB și exclude să meargă la Steaua: „N-aș semna cu ei”

A jucat la FCSB și exclude să meargă la Steaua: „N-aș semna cu ei”

Ionuț Panțîru (29 de ani), fostul fundaș stânga de la FCSB, a explicat de ce nu ar accepta să joace pentru Steaua, echipă care evoluează în Liga 2. Ionuț Panțîru a fost jucătorul celor de la FCSB între 2019 și 2025, însă o accidentare extrem de gravă nu i-a permis să joace pentru echipa lui Becali timp de aproximativ doi ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor