A curs cu amenzi la Rapid - FCSB! Jandarmeria a interzis zece ultrași pe stadioanele din România

A curs cu amenzi la Rapid - FCSB! Jandarmeria a interzis zece ultrași pe stadioanele din România

A fost un adevărat spectacol pirotehnic înainte de startul partidei dintre Rapid și FCSB (4-0), de pe Arena Națională. Doar că ultrașii și-au făcut de cap și-n timpul jocului, arbitrul Ovidiu Hațegan fiind nevoit să oprească partida de mai multe ori. Iar Jandarmeria București și-a intrat în rol și-a aplicat mai multe sancțiuni la finalul jocului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor