A bătut palma cu Messi: „I-am spus soției să-mi înrămeze poza cu cel mai bun fotbalist din istorie”

A bătut palma cu Messi: „I-am spus soției să-mi înrămeze poza cu cel mai bun fotbalist din istorie”

Joaquín Bruno, de la TyC Sports, a avut parte de o mare surpriză când Lionel Messi a împărtășit cu el bucuria golului doi al Argentinei în meciul cu Austria (2-0): „O zi de neuitat pentru mine”. Golul doi al Argentinei, după un adevărat biliard în careul austriac, a purtat semnătura aceluiași Lionel Messi, care deschisese și scorul în prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor