40 de cluburi împotriva Barcelonei! Culmea, absentează tocmai Real Madrid

40 de cluburi împotriva Barcelonei! Culmea, absentează tocmai Real Madrid

Nu mai puțin de 40 din cele 42 de cluburi profesioniste din primele două ligi spaniole, mai puțin Real Madrid și Barcelona, au semnat o declarație comună, exprimându-și îngrijorarea legată de Cazul „Negreira", în care Barcelona e suspectată de corupție. Fost vicepreședinte al Comisiei Tehnice a Arbitrilor, José Maria Enriquez Negreira a primit 6,7 milioane de euro între 2001 și 2018 de la gruparea catalană. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor