Unul dintre cei mai bogați interlopi din Argeș, căutat după ce i-a înfipt unui rival cuțitul în cap. Agresorul a făcut avere în SUA

Unul dintre cei mai bogați interlopi din Argeș, căutat după ce i-a înfipt unui rival cuțitul în cap. Agresorul a făcut avere în SUA

Unul dintre cei mai periculoși interlopi argeșeni este căutat de Poliție după ce i-a înfipt cuțitul în cap unuia dintre rivalii săi. Incidentul s-a produs ziua în amiaza mare, într-o piață aglomerată din Curtea de Argeș și ar fi avut loc după ce atât agresorul, cât și victima s-ar fi jignit și amenințat reciproc prin […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul