Scandalul mitei din județul Bihor. Ce pedeapsă a primit fostul polițist de frontieră care a recunoscut că lua bani de la șoferi

Scandalul mitei din județul Bihor. Ce pedeapsă a primit fostul polițist de frontieră care a recunoscut că lua bani de la șoferi

Alexandru Marius Dulău, unul dintre polițiștii de frontieră de la Borș anchetați pentru că ar fi primit bani de la șoferi pentru a-i scăpa de sancțiuni rutiere, a încheiat un acord de recunoaștere a vinovăției cu procurorii. Acesta a acceptat o pedeapsă de un an și șase luni de închisoare cu suspendare. Două cazuri de […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul