Ilie Bolojan, mesaj pentru puciști: cine trădează partidul, cine complotează pe sub masă nu mai poate rămâne cu noi, nu mai e loc / azi nu dăm pe nimeni afară, dar e nevoie de demisie de onoare

Ilie Bolojan, mesaj pentru puciști: cine trădează partidul, cine complotează pe sub masă nu mai poate rămâne cu noi, nu mai e loc / azi nu dăm pe nimeni afară, dar e nevoie de demisie de onoare

PNL ar trebui să aibă „uși batante”, deschise atât pentru cei care doresc să se alăture, cât și pentru cei care vor să plece, a transmis Ilie Bolojan la Congresul PNL de duminică. El a făcut un apel la „demisia de onoare” într-un mesaj către gruparea din PNL care a strâns rândurile în jurul premierului […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul