Mesajul lui Rareș Bogdan, în timpul Congresului Extraordinar: De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR/Ce-ai făcut, Ilie?

Mesajul lui Rareș Bogdan, în timpul Congresului Extraordinar: De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR/Ce-ai făcut, Ilie?

Europarlamentarul Rareș Bogdan a postat pe Facebook, în timpul Congresului Extraordinar al PNL, un text intitulat: „De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR”. Rareș Bogdan îl acuză pe Ilie Bolojan că introduce în PNL oameni care pulverizează tot ce înseamnă istoria liberalismului românesc. „Ar fi culmea ca azi, la Congres, colegii mei să […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul