Câștigătorii crizei politice. Doru Bușcu: Simion a jucat bine, a câștigat

Câștigătorii crizei politice. Doru Bușcu: Simion a jucat bine, a câștigat

După 52 de zile de criză politică se conturează câteva concluzii evidente, apreciază jurnalistul Doru Bușcu. Invitat al lui Ionuț Cristache în emisiunea marca Gândul Ai Aflat!, acesta a subliniat tactica bună adoptată de liderul AUR, George Simion, în contextul respingerii guvernului Veștea în Parlament. Urmăriți integral emisiunea pe canalul de Youtube. Din perspectiva redactorului-șef Cațavencii, […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul