A expirat ultimatumul dat celor cinci lideri PNL pentru a-și depune demisiile. Ce se va întâmpla cu ei

A expirat ultimatumul dat celor cinci lideri PNL pentru a-și depune demisiile. Ce se va întâmpla cu ei

Ultimatumul dat de conducerea PNL celor cinci membri ai partidului, Lucian Bode, Rareș Bogdan, Adrian Veștea, Hubert Thuma, Alina Gorghiu, de a părăsi formațiunea liberală a expirat la ora 12:00. Aceștia urmează să fie excluși din rândul liberalilor. Cinci liberali își așteaptă sentința Potrivit unei rezoluții adoptate ieri de Congreul Extraordinar al partidului, participarea membrilor […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul