Circulația de pe Valea Oltului va fi reluată pe ambele sensuri

Circulația de pe Valea Oltului va fi reluată pe ambele sensuri

Circulația rutieră pe Viaductul Râu Vadului va fi reluată pe ambele sensuri de mers începând cu 25 iunie, după finalizarea lucrărilor la rosturile de dilatație, transmite Mediafax. Anunțul a fost făcut de Direcția Regională de Drumuri și Poduri (DRDP) Craiova. Potrivit DRDP Craiova, echipele de intervenție au încheiat lucrările de înlocuire a dispozitivelor de acoperire […] © G4Media.ro.


Citește articolul complet pe G4Media.ro

Alte știri din G4Media.ro