Valeriu Iftime i-a luat la țintă pe jucătorii și arbitrii din Liga 1: "Aceste lucruri mă dezgustă!"

Valeriu Iftime i-a luat la țintă pe jucătorii și arbitrii din Liga 1: "Aceste lucruri mă dezgustă!"

Valeriu Iftime i-a luat la țintă pe jucătorii și arbitrii din Liga 1: "Aceste lucruri mă dezgustă!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport