”Lasă-te de tenis! De ce mai joci?”. Adversara Simonei Halep de la Moscova, îndemnată să dea ”sportul alb” pentru modeling

”Lasă-te de tenis! De ce mai joci?”. Adversara Simonei Halep de la Moscova, îndemnată să dea ”sportul alb” pentru modeling

”Lasă-te de tenis! De ce mai joci?”. Adversara Simonei Halep de la Moscova, îndemnată să dea ”sportul alb” pentru modeling


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport