Unul dintre liderii vestiarului de la CSA Steaua și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”

Unul dintre liderii vestiarului de la CSA Steaua și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”

Unul dintre liderii vestiarului de la CSA Steaua și-a anunțat plecarea: ”Am jucat la cel mai mare club din România”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport