Jucătorul văzut de Becali drept ”noul Pintilii” și-a reziliat contractul cu FCSB! A noua plecare din lotul vicecampioanei

Jucătorul văzut de Becali drept ”noul Pintilii” și-a reziliat contractul cu FCSB! A noua plecare din lotul vicecampioanei

Jucătorul văzut de Becali drept ”noul Pintilii” și-a reziliat contractul cu FCSB! A noua plecare din lotul vicecampioanei


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport