Selecționerul Australiei, după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Am avut ca adversar o echipă condusă de un jucător redutabil”

Selecționerul Australiei, după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Am avut ca adversar o echipă condusă de un jucător redutabil”

Selecționerul Australiei, după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Am avut ca adversar o echipă condusă de un jucător redutabil”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport