Toni Kroos a reacționat după eliminarea Germaniei de la Cupa Mondială: ”Nu ar fi trebuit să ni se întâmple nouă”

Toni Kroos a reacționat după eliminarea Germaniei de la Cupa Mondială: ”Nu ar fi trebuit să ni se întâmple nouă”

Toni Kroos a reacționat după eliminarea Germaniei de la Cupa Mondială: ”Nu ar fi trebuit să ni se întâmple nouă”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport