Reacție ironică, după ce Vasile Dîncu a luat parte la petrecerea de titlu a CFR-ului: ”A fost la serviciu, nu?”

Reacție ironică, după ce Vasile Dîncu a luat parte la petrecerea de titlu a CFR-ului: ”A fost la serviciu, nu?”

Reacție ironică, după ce Vasile Dîncu a luat parte la petrecerea de titlu a CFR-ului: ”A fost la serviciu, nu?”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport