Ilie Năstase i-a taxat pe cei de la FCSB după ratarea titlului. ”Nu mă puneți să vorbesc de Gigi Becali!”

Ilie Năstase i-a taxat pe cei de la FCSB după ratarea titlului. ”Nu mă puneți să vorbesc de Gigi Becali!”

Ilie Năstase i-a taxat pe cei de la FCSB după ratarea titlului. ”Nu mă puneți să vorbesc de Gigi Becali!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport