Reacția primarului din Voluntari, după acuzațiile lui Gigi Becali de la finalul meciului FC Voluntari - FCSB: ”O mare tâmpenie!”

Reacția primarului din Voluntari, după acuzațiile lui Gigi Becali de la finalul meciului FC Voluntari - FCSB: ”O mare tâmpenie!”

Reacția primarului din Voluntari, după acuzațiile lui Gigi Becali de la finalul meciului FC Voluntari - FCSB: ”O mare tâmpenie!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport