Florin Tănase, după remiza cu FC Voluntari: ”Poate trebuia să fim mai `șmecheri` la 2-1. Să tragem de timp”

Florin Tănase, după remiza cu FC Voluntari: ”Poate trebuia să fim mai `șmecheri` la 2-1. Să tragem de timp”

Florin Tănase, după remiza cu FC Voluntari: ”Poate trebuia să fim mai `șmecheri` la 2-1. Să tragem de timp”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport