Andrei Cordea nu s-a abținut după remiza cu FC Voluntari: ”Am luat gol din ofsaid, ce pot să fac eu? Ofsaid 100%!”

Andrei Cordea nu s-a abținut după remiza cu FC Voluntari: ”Am luat gol din ofsaid, ce pot să fac eu? Ofsaid 100%!”

Andrei Cordea nu s-a abținut după remiza cu FC Voluntari: ”Am luat gol din ofsaid, ce pot să fac eu? Ofsaid 100%!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport