Reacția lui Adi Vasile, după înfrângerea suferită de CSM București cu Esbjerg, în sferturile Ligii Campionilor

Reacția lui Adi Vasile, după înfrângerea suferită de CSM București cu Esbjerg, în sferturile Ligii Campionilor

Reacția lui Adi Vasile, după înfrângerea suferită de CSM București cu Esbjerg, în sferturile Ligii Campionilor


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport