Bogdan Vintilă l-a iertat pe golgheterul echipei după bătaia de la antrenament: "I-am dat restart!"

Bogdan Vintilă l-a iertat pe golgheterul echipei după bătaia de la antrenament: "I-am dat restart!"

Bogdan Vintilă l-a iertat pe golgheterul echipei după bătaia de la antrenament: "I-am dat restart!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport