Președintele clubului a intrat pe teren și i-a obligat pe jucători să îngenuncheze, după ce echipa a retrogradat: ”Rușinos!”

Președintele clubului a intrat pe teren și i-a obligat pe jucători să îngenuncheze, după ce echipa a retrogradat: ”Rușinos!”

Președintele clubului a intrat pe teren și i-a obligat pe jucători să îngenuncheze, după ce echipa a retrogradat: ”Rușinos!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport