Manchester City a revenit de la 0-2 și a încheiat la egalitate cu West Ham. Meciul, decis de un autogol

Manchester City a revenit de la 0-2 și a încheiat la egalitate cu West Ham. Meciul, decis de un autogol

Manchester City a revenit de la 0-2 și a încheiat la egalitate cu West Ham. Meciul, decis de un autogol


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport