Nemulțumire la Sevilla, după finala Europa League. “Am jucat pe un stadion de Mickey Mouse”

Nemulțumire la Sevilla, după finala Europa League. “Am jucat pe un stadion de Mickey Mouse”

Nemulțumire la Sevilla, după finala Europa League. “Am jucat pe un stadion de Mickey Mouse”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport