Andone nu crede că FCSB a ratat titlul din cauza arbitrajului. "O echipă care pierde de 7 ani trebuie să facă o analiză"

Andone nu crede că FCSB a ratat titlul din cauza arbitrajului. "O echipă care pierde de 7 ani trebuie să facă o analiză"

Andone nu crede că FCSB a ratat titlul din cauza arbitrajului. "O echipă care pierde de 7 ani trebuie să facă o analiză"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport