”N-am să uit niciodată”. Ilie Dumitrescu a povestit un episod greu: ”Am stat o lună și 22 de zile”

”N-am să uit niciodată”. Ilie Dumitrescu a povestit un episod greu: ”Am stat o lună și 22 de zile”

”N-am să uit niciodată”. Ilie Dumitrescu a povestit un episod greu: ”Am stat o lună și 22 de zile”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport