Aryna Sabalenka, despre Novak Djokovic: "Își bate joc de mine!"

Aryna Sabalenka, despre Novak Djokovic: "Își bate joc de mine!"

Aryna Sabalenka, numărul 1 mondial, s-a calificat în sferturile de finală de la Wimbledon, după ce a învins-o a 11-a oară în 13 meciuri pe Elise Mertens (23 WTA), fosta sa parteneră de dublu.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport