Marele plus al Simonei Halep, la finalul sezonului: "Sunt 100% vindecată!". Ce spune despre meciul cu Maria Sakkari

Marele plus al Simonei Halep, la finalul sezonului: "Sunt 100% vindecată!". Ce spune despre meciul cu Maria Sakkari

Simona Halep (19 WTA) s-a calificat în sferturile de finală de la Kremlin Cup, după ce a învins-o pe rusoaica Veronika Kudermetova, scor 6-1, 7-6 (4).


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport