Daniel Oprița, supărat după eșecul Stelei cu Petrolul: "Parcă ne e frică să dăm mingea în poartă"

Daniel Oprița, supărat după eșecul Stelei cu Petrolul: "Parcă ne e frică să dăm mingea în poartă"

Steaua a pierdut contra celor de la Petrolul, la Ploiești, scor 0-2, iar Daniel Oprița s-a arătat foarte deranjat de ratările echipei sale.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport