”Mai bine să ne zică să nu mai venim la meci”. Discurs-manifest după un nou meci controversat din Liga 1

”Mai bine să ne zică să nu mai venim la meci”. Discurs-manifest după un nou meci controversat din Liga 1

FC Botoșani a remizat luni seară, pe teren propriu, în fața celor de la Chindia, scor 0-0. A fost un nou meci care a fost marcat de câteva decizii controversate ale brigăzii de arbitri condusă de Iulian Călin.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport