Emil Săndoi, după remiza de la Botoșani: ”Ne-am obișnuit să jucăm în 10! E un punct care valorează cât 3”

Emil Săndoi, după remiza de la Botoșani: ”Ne-am obișnuit să jucăm în 10! E un punct care valorează cât 3”

Emil Săndoi, după remiza de la Botoșani: ”Ne-am obișnuit să jucăm în 10! E un punct care valorează cât 3”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport