Gloria Buzău - Dinamo 2-2. "Câinii", care au luat două goluri în 5 minute, au revenit, după un meci tensionat

Gloria Buzău - Dinamo 2-2. "Câinii", care au luat două goluri în 5 minute, au revenit, după un meci tensionat

Gloria Buzău - Dinamo 2-2. "Câinii", care au luat două goluri în 5 minute, au revenit, după un meci tensionat


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport