Andrei Nicolescu a acuzat arbitrajul, după 2-2 cu Buzău. Ion Crăciunescu susține că Dinamo a fost avantajată

Andrei Nicolescu a acuzat arbitrajul, după 2-2 cu Buzău. Ion Crăciunescu susține că Dinamo a fost avantajată

Andrei Nicolescu a acuzat arbitrajul, după 2-2 cu Buzău. Ion Crăciunescu susține că Dinamo a fost avantajată


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport