Gigi Becali: ”Eu i-am zis lu' MM: 'băi, ăștia sunt eroi!' 14 milioane de euro s-au evaporat!”

Gigi Becali: ”Eu i-am zis lu' MM: 'băi, ăștia sunt eroi!' 14 milioane de euro s-au evaporat!”

Gigi Becali: ”Eu i-am zis lu' MM: 'băi, ăștia sunt eroi!' 14 milioane de euro s-au evaporat!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport