Adrian Șut l-a sunat pe Gigi Becali, după transferul de la FCSB: "E mare lucru să-ți zică cineva așa!"

Adrian Șut l-a sunat pe Gigi Becali, după transferul de la FCSB: "E mare lucru să-ți zică cineva așa!"

Adrian Șut l-a sunat pe Gigi Becali, după transferul de la FCSB: "E mare lucru să-ți zică cineva așa!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport