Gigi Becali acuză lipsa VAR-ului, după ce a pierdut titlul cu FCSB: ”Nu vedeți ce e în țara asta?”

Gigi Becali acuză lipsa VAR-ului, după ce a pierdut titlul cu FCSB: ”Nu vedeți ce e în țara asta?”

Gigi Becali acuză lipsa VAR-ului, după ce a pierdut titlul cu FCSB: ”Nu vedeți ce e în țara asta?”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport