Cum a pierdut Adi Popa 60.000 de euro din cauza meciului ”cu cântec” Steaua - Viitorul 2-5: ”Eu am ieșit cel mai rău”

Cum a pierdut Adi Popa 60.000 de euro din cauza meciului ”cu cântec” Steaua - Viitorul 2-5: ”Eu am ieșit cel mai rău”

Cum a pierdut Adi Popa 60.000 de euro din cauza meciului ”cu cântec” Steaua - Viitorul 2-5: ”Eu am ieșit cel mai rău”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport